Search here...

Spisak nastavnika

 

Kriterijumi izbora nastavnika uz konsultaciju sa Školskim upravama su bili:
  • nastavnici koji će sledeće školske godine predavati petom i šestom razredu
  • nastavnici koji su uzeli učešće na moodle platformi MPNTR u delu „podrška u primeni novih nastavnih programa“
  • nastavnici koji su u prijavi izrazili značajnu motivaciju za učešće na obuci
  • ravnomerna raspodela po školskim upravama, brojčano i teritorijalno
  • nastavnici koji se, po mišljenju školskih uprava ističu u radu i saradnji sa kolegama

 

Izabranim nastavnicima čestitamo, a ostali će biti kontaktirani za uključenje u sledeći krug obuke kada se za to budu stekli uslovi.

 

Spisak izabranih nastavnika:
  1. Adrian Perin Ovča, Beograd
  2. Ajsela Hadžiahmetović Novi Pazar
  3. Aleksandar Popovic Kruševac
  4. Aleksandar Stevanovic Kololec, Kosovska Kamenica
  5. Aleksandar Đorđević Vranje
  6. Biljana Popović Apatin
  7. Božidar Bekonja Priboj
  8. Bojan Marjanski Novi Bečej i Bečej
  9. Branislav Veljković Leskovac, Velika Grabovnica, Orašac
  10. Branislav Vučenović Šid
  11. Violeta Majski Sombor
  12. Vladan Obradović Jagodina, Ribare
  13. Vladimir Mićić Ivanjica
  14. Vladimir Spasić Kosjerić, Seča Reka
  15. Vladimir Ristić Pirot
  16. Gradimirka Nikolić Merošina
  17. Danijela Nikić Beograd
  18. Danijela Milojević Raška
  19. Darina Poljak Kovačica, Samoš
  20. Darko Popović Korbovo, Brza Palanka, Kladovo
  21. Darko Simić Niš
  22. Darko Carić Zrenjanin
  23. Dejan Kreculj Kovin
  24. Dejana Vasiljević Subotica
  25. Dragana Živojinović Oreškovica
  26. Dragana Nikolić Stojanović Loznica
  27. Dragana Cakarevic Socanica
  28. Dragana Vučković Leskovac
  29. Željko Antijević Zaječar, Veliki Izvor
  30. Zoran Luković Čačak
  31. Zoran Petrović Smederevo
  32. Ivana Novakovic Šabac
  33. Jelena Bulatović Kikinda i Bašaid
  34. Jelena Grubić Nova Pazova
  35. Jelena Ivković Beograd
  36. Jelena Lončar Beograd
  37. Katarina Milutinović Boljevac, Bor
  38. Kristijan Takač Kusadak, Glibovac, Ratari
  39. Kristijan Cincar Vrsac
  40. Milan Milošević Smederevska Palanka, Cerovac
  41. Milivoj Mrdaković Zvezdara, Beograd
  42. Milica Zvekić Novi Sad
  43. Miloratka Simeunović Ivanjica
  44. Miloš Milosavljević Kragujevac
  45. Miloš Đaković Hrtkovci
  46. Miljan Trajković Vladičin Han, Stubal
  47. Mirjana Stanojević Aranđelovac, Lapovo
  48. Mladen Tošev Brus
  49. Mladen Jovanović Niš
  50. mr Gradimirka Popović Kosovska Mitrovica
  51. Nataša Majstrović Ruma
  52. Nikola Milosevic Kraljevo
  53. Nikola Rajevac Valjevo
  54. Predrag Cvetić Užice
  55. Slavica Đurđević Mladenovac
  56. Snežana Jovanović Valjevo, Lajkovac
  57. Snežana Bogavac Mihajlović Aleksinac
  58. Stanić Dejan Novi Sad
  59. Tijana Augustinov Bačka Palanka
  60. Hajnalka Milojević Potočac, Paraćin