Критеријуми избора наставника уз консултацију са Школским управама су били:
  • наставници који ће следеће школске године предавати петом и шестом разреду
  • наставници који су узели учешће на moodle платформи МПНТР у делу „подршка у примени нових наставних програма“
  • наставници који су у пријави изразили значајну мотивацију за учешће на обуци
  • равномерна расподела по школским управама, бројчано и територијално
  • наставници који се, по мишљењу школских управа истичу у раду и сарадњи са колегама

 

Изабраним наставницима честитамо, а остали ће бити контактирани за укључење у следећи круг обуке када се за то буду стекли услови.

 

Списак изабраних наставника:
  1. Адриан Перин Овча, Београд
  2. Ајсела Хаџиахметовић Нови Пазар
  3. Александар Поповиц Крушевац
  4. Александар Стевановиц Кололец, Косовска Каменица
  5. Александар Ђорђевић Врање
  6. Биљана Поповић Апатин
  7. Божидар Бекоња Прибој
  8. Бојан Марјански Нови Бечеј и Бечеј
  9. Бранислав Вељковић Лесковац, Велика Грабовница, Орашац
  10. Бранислав Вученовић Шид
  11. Виолета Мајски Сомбор
  12. Владан Обрадовић Јагодина, Рибаре
  13. Владимир Мићић Ивањица
  14. Владимир Спасић Косјерић, Сеча Река
  15. Владимир Ристић Пирот
  16. Градимирка Николић Мерошина
  17. Данијела Никић Београд
  18. Данијела Милојевић Рашка
  19. Дарина Пољак Ковачица, Самош
  20. Дарко Поповић Корбово, Брза Паланка, Кладово
  21. Дарко Симић Ниш
  22. Дарко Царић Зрењанин
  23. Дејан Крецуљ Ковин
  24. Дејана Васиљевић Суботица
  25. Драгана Живојиновић Орешковица
  26. Драгана Николић Стојановић Лозница
  27. Драгана Цакаревиц Соцаница
  28. Драгана Вучковић Лесковац
  29. Жељко Антијевић Зајечар, Велики Извор
  30. Зоран Луковић Чачак
  31. Зоран Петровић Смедерево
  32. Ивана Новаковиц Шабац
  33. Јелена Булатовић Кикинда и Башаид
  34. Јелена Грубић Нова Пазова
  35. Јелена Ивковић Београд
  36. Јелена Лончар Београд
  37. Катарина Милутиновић Бољевац, Бор
  38. Кристијан Такач Кусадак, Глибовац, Ратари
  39. Кристијан Цинцар Врсац
  40. Милан Милошевић Смедеревска Паланка, Церовац
  41. Миливој Мрдаковић Звездара, Београд
  42. Милица Звекић Нови Сад
  43. Милоратка Симеуновић Ивањица
  44. Милош Милосављевић Крагујевац
  45. Милош Ђаковић Хртковци
  46. Миљан Трајковић Владичин Хан, Стубал
  47. Мирјана Станојевић Аранђеловац, Лапово
  48. Младен Тошев Брус
  49. Младен Јовановић Ниш
  50. мр Градимирка Поповић Косовска Митровица
  51. Наташа Мајстровић Рума
  52. Никола Милосевиц Краљево
  53. Никола Рајевац Ваљево
  54. Предраг Цветић Ужице
  55. Славица Ђурђевић Младеновац
  56. Снежана Јовановић Ваљево, Лајковац
  57. Снежана Богавац Михајловић Алексинац
  58. Станић Дејан Нови Сад
  59. Тијана Аугустинов Бачка Паланка
  60. Хајналка Милојевић Поточац, Параћин